KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16583118
nr 1658 3118
Irina Garamaj Stadig
(f. 1952), Sverige
Akvarell, Hus i vinterlandskap, bladets mått: 47x63 cm, yttermått inklusive ram: 52x72 cm. Signerad
Irina Garamaj Stadig, svensk bildkonstnär född 1952.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 18 november 2024
kl 20:10:40
17/11 14:57:11
300 kr
17/11 15:11:51
Irina Garamaj Stadig
Läs mer om Irina Garamaj Stadig